هزینه عمل لابیاپلاستی چقدر است ؟

هزینه عمل لابیاپلاستی چقدر است ؟

مریلا زارعی
عکس و بیوگرافی مریلا زارعی
لیندا کیانی
عکس و بیوگرافی لیندا کیانی

هزینه عمل لابیاپلاستی چقدر است ؟

کاندیدای مناسب "لابیاپلاستی" کیست؟


کاندیدای مناسب "لابیاپلاستی" کیست؟

باید در گفتگو با جراح پلاستیک برای لابیاپلاستی ، او به شما بگوید که آیا کاندیدای مناسبی برای عمل مورد نظر هستید یا نه . مقصود از کاندیدای مناسب برای لابیاپلاستی صرفا کسی نیست که از این یا ان جنبه از ظاهرش ناراضی باشد . کاندیدهای مناسب در وهله اول کسی است که از نقصی واقعی در ظاهرش ناخرسند باشد ، نه اینکه در خود عیبی را ببیند که هیچ کس دیگر نمی تواند ببیند .


کاندیدای مناسب برای عمل لابیاپلاستی عبارت است از فردی که :

1. واقعا با انجام عمل لابیاپلاستی روی برخی از نقاط بدن یا چهره اش این نقاط بهبود پیدا کنند و در نتیجه این اقدامات ظاهر فرد در مجموع بهتر شود
2. بتوان بدون بروز خطر نتایجی را که انتظار دارد به دست بیاورد
3. وضعیت مناسب جسمانی و عاطفی را برای این درمان داشته باشد
4. فرایند جراحی لابیاپلاستی خطرهای احتمالی آن و تعهدات بیمار را به طور کامل درک کند و بپذیرد.


مشاوره لابیاپلاستی چه انتظاری دارید ؟


در جلسه مشاوره لابیاپلاستی با یک جراح پلاستیک باید شما در طی یک فرایند مشاوره و دوره پیش و پس از عمل لابیاپلاستی راهنمایی کنید . باید این حال هیچ یک از این افراد نباید هرگز جایگزین دیدار با پزشکی شوند که درمان شما را بر عهده دارد .

بیشتر مشاوره ها با بحث درباره سوابق پزشکی شما و هدفهای کوتاه و دراز مدت شما برای جراحی لابیاپلاستی اغاز میشوند . مشخصا از شما پرسیده میشود که میخواهید به چه چیزی دست پیدا کنید . و به شما درباره درمانهایی که میتواند به شما در نیل به اهدافهایتان کمک کند اطلاعاتی داده میشود . عکس نتایج عمل ( های ) توصیه شده به شما داده میشود یا خودتان باید بخواهید انها را به شما نشان دهند .

پرداخت هزینه جراحی لابیاپلاستی


هدفهایتان از جراحی لابیاپلاستی و عمل تنگی واژن را معلوم کرده اید و مطمن اید که میخواهید به این هدفها دست پیدا کنید .متخصص زنانی برای جراحی پلاستیک خود یافته اید و حالا اماده اید تا واقعا تحت عمل لابیاپلاستی قرار بگیرید . قبل از ادامه باید تعیین کنید که چگونه میخواهید هزینه این درمان را بپردازید

هزینه عمل لابیاپلاستی چقدر است ؟


هزینه هایی که باید بپردازید بستگی دارد به عملی که میخواهید انجام دهید. منطقه جغرافیایی شما ، دستمزد جراحتان ، و محلی که عمل در ان صورت میگیرد . همه هزینه های ثانوی باید در فرایند امضای رضایتنامه آگاهانه شما برایتان به روشنی معین شود . ریز هزینه های هر عمل لابیاپلاستی بر اساس دستمزد جراح ، هزینه مرکز جراحی ، هزینه هوشبری ، و هزینه های ابزارهای خاص پزشکی ( مثل لباسهای مخصوص پپس از جراحی ) به دقت به شکل اطلاع داده میشود . شاید لازم باشد که هزینه آزمایشهای قبل از عمل را هم بپردازید ، هر چند ممکن است هزینه آزمایشگاه را بیمه شما بدهد .

اغلب پزشکان هزینه ویزیتهای بعدی را هم در هزینه جراحی میگنجانند . با این حال باید به طور مشخص سوال کنید که ایا این ویزیتها را هم در همان هزینه جراحی لابیاپلاستی گنجانده است یا نه .

اگر بخواهید که در واحدهای ریکاوری خاص پس از عمل لابیاپلاستی دوره نقات را بگذرانید ، ریز این هزینه هم باید به اطلاعتان برسد . این هزینه همه چیز را در برمیگیرد ، از اتاق و تخت گرفته تا مراقبتهای اولیه ، تسهیلات و تجهیزات و خدمات دیگری که اقامتتان را راحت تر خواهد کرد .این خدمات به انتخاب خود شماست و حق دارید پیشاپیش بدانید که چه هزینه هایی را در بر خواهد داشت .

عکس های عمل لابیاپلاستی


عکسهای عمل لابیاپلاستی بنا بر محدودیت در مطب نگه داری میشود . و افراد کاندید لابیاپلاستی میتوانند برای مراجعه به مطب زنان از نمونه کارها دیدن کنند.

تجربه عمل لابیاپلاستی


سلام خانوم دکتر خسته نباشید.من میخوام جراحی لابیاپلاستی انجام بدم اما ناحیه کلیتوریسم از حد طبیعی بزرگتره که واقعا باعث خجالتم پیش همسرم میشه.تا الان ب چند جراح زنان مراجعه کردم که گفتن امکان نداره کلیتوریس کوچیک بشه چون اگه بخوای جراحی کنی حس جنسیت از بین میره.حالا سئوال من از شما اینه که شما این جراحی رو همراه با جراحی لابیاپلاستی انجام میدین و اینکه بعدا جراحی برام مشکلی پیش نمیاد؟؟؟ راه جدید جراحی این نوع لبیاها با تکنیک خاصی است که پوست روی ناحیه کلیتوریس بدون آنکه آسیبی به کلیتوریس برسد انجام میگردد . که از نظر زیبایی نیز به شکل دلخواه دربیاید .

سلام دکتر ببخسید مزاحمتون شدم من ۲۵ سالم هست ویکبار عمل زیبایی انجام دادم برای لابیاپلاستی با لیزر ولی بعد چند بار نزدیکی دوباره به حالت اول برگشته وحتی بدتر هم شده میخواستم بدونم با لیزر میشه درست بشه و هزینه عمل چقدر هست؟؟

لابیاپلاستی با لیزر


در لابیاپلاستی با لیزر نیازی به بخیه زدن نیست.حجم خونریزی کم است تا 10 روز بعد از عمل لابیاپلاستی نیاز به استراحت است . و بین 10 تا 30 روز هم نباید رابطه جنسی داشته باشید . در روش جراحی با تیغ جراحی حجم خونریزی زیاد است و تحت بیهوشی موضعی است.

دوران نقاهت لابیا پلاستی : در 24 ساعته اول بعد از لابیاپلاستی سوزش و درد شدید هست و شخص دچار تورم میشود . بعد از 4 الی 5 روز شخص دچار خارش شدید میشود که این سبب جوش خوردن زخم ها است .

لابیاپلاستی یعنی اصلاح لابیاها غیر قرینه و بلند

لابیاپلاستی فرایند ارگاسم را خیلی راحت تر میکند .لابیاهای بزرگ موجب ایجاد اختلال در اصطحکاک و تماس در ناحیه میشوند و نارضایتی جنسی را به دنبال دارند .

با انجام لابیاپلاستی این مشکل به خوبی برطرف میشود . همچنین با از بین رفتن بافت اضافه اطراف کلیتوریس بیشتر در معرض قرار گرفته که میتواند بر افزایش تحریک جنسی و در نتیجه رضایت بیشتر رابطه جنسی کمک کند

هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر
هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر بستگی به جلسات لیزر لابیا دارد

فیلم عمل لابیاپلاستی با لیزر
فیلم عمل لابیاپلاستی با لیزر در مطب قابل مشاهده است

فیلم لابیاپلاستی با لیزر
فیلم لابیا پلاستی با لیزر در مطب میتوان دید

هزینه عمل لابیاپلاستی در شیراز
در شیراز میتوان لیست بهترین جراح زنان برای لابیاپلاستی را مشاهده کرد . بهترین پزشکان متخصص جوانسازی واژن در شیراز و لابیاپلاستی در شیراز را می بینید.

لابیاپلاستی در اهواز
اهواز یکی از به روزترین تجهیزات برا لیزر زنان و لابیاپلاستی را دارا میباشد . لیزر زیبایی لابیاپلاستی برای زنان در اهواز قابل استفاده است و افراد این شهر نیازی به اومدن به تهران نیست و میتوانند در همان شهر خودشان لابیاپلاستی زنان انجام دهند .

مراقبتهای بعد از عمل لابیاپلاستی
تا 24 ساعت بعد از عمل لابیا پلاستی نباید کارهای سنگین انجام بدهد . باید قرص های تجویز شده را به طور کامل مصرف کند

عفونت بعد از عمل لابیاپلاستی
عفونت بعد از لابیاپلاستی ممکن است پیش بیاید حتی اگر روشهای ضدعفونی دقیق به کار رود . عفونت ممکن است مدتی پس از جراحی لابیاپلاستی در حین التیام پدیدار شود .توجه دقیق به دستورالعملهای پزشکتان و رعایت دقیق انها نه فقط کمک میکند که از خطر عفونت در امان بمانید ، به او کمک می کند تا زود ان را تشخیص دهد

تورم بعد از عمل لابیاپلاستی
تورم بعد از عمل لابیاپلاستی تا 48 ساعت بعد از انجام عمل طبیعی است


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

کافیه لیست فال ها و طالع بینی ها را در شبکه های زیر داشته باشید
تلگرام سروش روبیکا آی گپ گپ ایتا بله
تلگرام سروش روبیکا آی گپ گپ ایتا بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای bahar-20.com محفوظ است
طراحی و اجرا:bahar-20.com | نقشه سایت