مشاوره

شما می توانید لباس هایی که دارید را عکس بگیرید و برای ما بفرستید و ما بهترین شال و روسری که به لباس شما ست شود را پیشنهاد دهیم.

بیشتر

قیمت مناسب

به دلیل اینکه ما مستقیما از تولیدی ، کارهایمان را دریافت می کنیم ، می توانیم کارهایی با این کیفیت را از همه جا ارزان تر تقدیم حضورتون کنیم..

بیشتر

طرح های خاص

برخی طرح ها واقعا خاص هستند و بلافاصله بعد از درج در کانال ، خریده می شوند ، بنظرم عضو کانال باشید تا بتوانید طرح های خاص را سریعتر ثبت سفارش کنید..

بیشتر

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

قطعا فروش شال و روسری تخصص خاصی نمی خواهد اما اینکه چه جنسی و با چه کیفیتی و با چه طرحی ، نهایتا چه قیمتی تمام شود و به مشتری ارائه شود بسیار مهم است ، تیم با تجربه بهار اسکارف 97 تمام این خصوصیات را داشته و کاملا رعایت می کند .

ارسال به چه صورت است ؟

اکثر ارسال ها از طریق پست می باشد و نهایتا تصویر بسته ی پستی و همچنین کد رهگیری پستی خدمت خریدار عزیز تقدیم می شود که می تواند به صورت آنلاین از محل و وضعیت کالای خودش در اداره پست نیز مطلع باشد.

آماده استفاده

بطور کلی شال و روسری های دریافت شده توسط مشتری ، اکثرا بلافاصله آماده استفاده می باشد و برخی از جنس ها ، بستگی به نوع نخ محصول ، نیازمند یک اتوی سطحی برای برطرف شدن خط های احتمالی هستند.

1 طرخ های خاص
1 مشتریان راضی
1 شال و روسری های فروخته شده
1 ساعات سپری شده

کانال های ما در شبکه های مختلف

پیشنهاد ما به شما

حتما عضو کانال خرید شال و روسری بهار اسکارف 97 باشید ، کدام نرم افزار را دارید ؟ مثلا اگر روی گوشی خودتان تلگرام دارید و قصد دارید کانال تلگرام شال و روسری وارد شوید ، روی تصویر تلگرام بزنید ، یا هر یک از برنامه های دیگر را هم به همین صورت می باشد. بهار اسکارف 97 را در شبکه های فوق به عنوان روسری فروشی و ملزومات زنانه می توانید دنبال کرده و داشته باشید و یا به دیگران معرفی کنید. BaharScarf97

الان عضو کانال شال و روسری شوید

هر روز طرح های زیبایی توسط خریداران ، خریده می شود که ممکن است هرگز تکرار نشوند ...