سال ببر

طالع بینی سال ببر

طالع بینی چینی متولدین سال ببر

اگر بخوایم خصوصیات کلی متولدین سال ببر را در چند جمله کوتاه بنویسیم ، می توان درباره طالع بینی سال ببر در یک جمله کوتاه اینچنین نویشت ، متولدین سال ببر چه خصوصیاتی دارند

خصوصیات سال ببر حیوان سال تولد
خصوصیات سال ببر حیوان سال تولد

طالع بینی چینی درباره متولدین سال ببر اینچنین نوشته است ، آنها عجول و بی پروا هستند ، خوشگذران و سخاوتمند و گاهی هم یاغی و معشوقی خطرناک می باشند.

طالع بینی سال ببر
طالع بینی سال ببر

متولدین سال ببر دارای چشمانی گیرا و مغناطیسی هستند ، آنها گاهی لجوج و بسیار ناآرام می شوند. ماجراجویی را به شدت دوست دارند و در این راه سرسخت هستند.

متولدین سال ببر همگی جذاب و چشمگیر بوده و مورد احترام مردم هستند ، گاهی شهوتران می شوند ، آنها مخالف قدرتهای مستقر هستند و خودشان نیز عاشق رهبری می باشند.

هدفهای بزرگ و خطرناکی را انتخاب می کنند و حتما به اهداف خود می رسند ، ذات اکثر متولدین سال ببر مقدس و با ایمان و پرهیزکار است.

خصوصیات سال ببر
خصوصیات سال ببر

متولدین سال ببر اهل ریخت و پاش ، ولخرجی ، عیش و نوش ، خوشگذرانی ، بخصوص مرد متولد ببر اهل شهوت ناگهانی و حمله و هجوم ناگهانی است.

آنها محافظ شدید خانه و اموال و پول و زندگی اند ، عاشق پیشه ، گاهی پررو و گستاخ و بی رحم ، بسیار عجول و گاهی درنده و شتابکار عمل می کند.

آنها گاهی محبوبیت خود را بطور کامل از دست می دهند ، متولدین سال ببر نسبت به بقیه بیشتر نیازمند نصیحت و راهنمایی است و بهتر است قبل از شروع هر کاری از تجربه دیگران استفاده کند و با افراد باتجربه مشورت کند.

طالع بینی سال ببر
طالع بینی سال ببر

متولدین سال ببر همیشه درحال غرش و طوفان هستند ، مقاوت در برابر آنها بسیار سخت است ، آنها عاشق اهداف خطرناک در زندگی هستند و در جنگ و دعوای زندگی هرگز احساس مسئولیت و خسارت نمی کنند.

شخصیت جذاب متولدین سال ببر باعث می شود تا اطرافیان دوست داشته باشند از آنها اطاعت کنند، در برابر دشمن گاهی پستی می کند ، با اینکه خودخواه است اما مراعات همه چیز را می کند و قلبی بزرگ و بخشنده دارد و بسیار سخاوتمند است.

ببرها از آرامش نفرت دارند ، با اینکه دشمن شدید دزدها است ولی ممکن است ناگهان رهبر گانگسترها شود.

زندگی با متولدین سال ببر یک خطر و ریسک است و شاید بتوان آن را یک قمار تلقی کرد.

دیگر طالع بینی ها درباره متولدین سال ببر چه می گویند

طالع بینی یونانی درباره متولدین سال ببر چنین گفته است

فال ببر
فال ببر

فال ببر مخصوص عزیزانی است که در سال ببر به دنیا آمده اند ، گاهی می توانید با مطالعه سال تولد فردی که قصد دارید با او آشنایی نزدیک تری پیدا کنید ، از خلق و خوی آن اطلاعات بیشتری بدست آورید لذا اینجاست که فال و طالع بینی سال تولد فرد می تواند تا حد بسیار زیادی اصرار درونی وی را برایتان آشکار کند.

طالع بینی هندی متولدین سال ببر

همانطور که می دانید هندی ها دستی بر طالع بینی های دقیق دارند که گاهی هم از طالع بینی های چینی استفاده کرده و با تغییر در بهتر شدن آن اقدام می کنند.

در زیر طالع بینی هندی درباره سال ببر را از کتابی آوردیم که ممکن است برایتان جذاب باشد.

طالع بینی هندی سال ببر
طالع بینی هندی سال ببر
طالع بینی هندی سال ببر
طالع بینی هندی سال ببر
طالع بینی هندی سال ببر
طالع بینی هندی سال ببر

شاید تصاویری بخواهید برای تبریک سال ببر ، لذا در قسمت زیر برایتان عکس هایی در خصوص تبریک سال ببر درج می کنیم ، هرچند هر ۱۲ سال یکبار مورد نیاز می شود و نماد ببر نمادی نیست که بتوانید برای تبریک ، به خوبی از آن استفاده کنید.

سال ببر مبارک

سال ببر مبارک
سال ببر مبارک

تبریک سال نو ، سال ببر ، عکس مربوط به تبریک سال ببر ، کارت پستال تبریک سال ببر

تبریک سال ببر ، عکس تبریک برای سال ببر ، سال نو مبارک با عکس ببر ، عید سال ببر

خصوصیات سال ببر ، سال ببر چه سالی است ، ببر نماد چیست ، حیوان سال تولد ببر چگونه است ، متولدین سال ببر

حتما به بخش فال های بهاربیست سر بزنید ، بسیار جذاب و کامل و واقعی است و سعی کردیم از تمام کشورهایی که درباره فال و طالع بینی اطلاعاتی داشتند برایتان جمع آوری ، ترجمه و بازنشر کنیم.