تبلیغات

موضوعات
دانلود قالب وبلاگ
قالب بلاگفا
قالب ميهن بلاگ
قالب آفتاب بلاگ
قالب بلاگ اسکای
قالب پرشین بلاگ
قالب پارسی بلاگ
قالب وبلاگ
کدهای صوتی وبلاگ
کدهای موزیک
کدهای موزیک
کدهای موزیک
کدهای موزیک
کد نوحه وبلاگ
کدهای نوحه
کد نوحه
کد های موس
کد موس
کد ماوس
کدهای موس
کد های متفرقه وبلاگ
كدهای متفرقه وبلاگ
شمارش معکوس سال نو
كد ساعت فلش
پيج رانك گوگل
آمار گیر وبلاگ
كد اتاق چت در وبلاگ
نمایش دهنده ساعت
عكس تصادفی
نمايش دهنده ياهو
حدیث تصادفی
جوک تصادفی
آهنگ به انتخاب کاربر
سخنان مهم تصادفی
كد فالنامه برای وبلاگ
ديگر كدهای متفرقه وبلاگ
خدمات جدید
نمایش وضعیت آب و هوا
دیکشنری آنلاین
سرویس چت
مترجم سایت
فال و طالع بينی
فال عشق
فال حافظ
فال چای
فال قهوه
فال هديه
فال تاروت
فال پاستور
فال حروف ابجد
فال اشكال هندسی
طالع بينی چينی
طالع بينی ازدواج
طالع بينی هندی
طالع بينی نوين
طالع بينی پرندگان
كد فالنامه حافظ برای وبلاگ
زیبا سازی بیشتر و تصاویر
تصاویر زیبا سازی وبلاگ
تصاویر مخصوص روز پدر
عروسكهاي متحرك ياهو
گالری عكس و تصوير
صفحه اول گالری عكس
اتومبيل های شيك و خفن
تصاوير كودكان زيبا
عكس های گل و طبيعت
عكس هايی از كشور ايران
تصاوير جالب و خنده دار
عروسك های دخترونه خانگی
گالری تصوير 2 جديد
آموزش
Photoshop فوتوشاپ
آموزش وبلاگ نويسی
آموزش طراحی قالب وبلاگ
احساسی آموزشی عشقی
نوشته های احساسی
بهترین داستان های کوتاه
موبایل
تصاویر گوشی
کلیپ های جدید
نقشه های جدید
نرم افزار جاوا
اس ام اس فارسی
سری يازدهم
سری دهم
سری نهم
سری هشتم
سری هفتم
سری ششم
سری پنجم
سری چهارم
سری سوم
سری دوم
سری اول
سرگرمی
Games Online بازی آنلاين
SMS FARSI اس ام اس
آپلود فايل
آپلود آهنگ و موسيقی ‍
آپلود عكس و تصوير ‍
آپلود فيلم،كليپ ‍
عكس های جديد
صفحه اصلی گالری جديد
عكس های مذهبی
آلبوم تصاوير برتر
انواع كارت پستال
عكس هايی از طبيعت
غذا و نوشيدنی
حيوانات زيبا
هنرپيشه مرد سينما
امين حيايی
مهدی سلوكی
حامد كميلی
حميد گودرزی
محمد رضا فروتن
شهاب حسينی
محمدرضا گلزار
مصطفی زمانی
بهرام رادان
حامد بهداد
نویسندگان

وضعیت مدیر:


جزئیات سایت
ارائه دهندگان قالب وبلاگ
اطلاعات
  

"زندگي تكثير ثروتی است كه نامش محبت است"

قیمت حفاظ شاخ گوزنی
دسته:رپورتاژ آگهی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی


به دلیل وارداتی بودن قیمت پنجره دوجداره upvc و آلومینیومی قیمت ارز تاثیر مستقیم و بسزایی روی این صنعت میگذارد.
مهمترین عامل در افزایش قیمت درب و پنجره upvc همانا افزایش قیمت دلار یا ارز است . با این مقدمه بهتر است بدانیم که چه موقع درب یا پنجره upvc را تهیه کنیم.
البته باید این نکته را در نظر داشت که افزایش قیمت دلار به سرعت روی قیمت درب و پنجره upvc تاثیر نمی گذارد زیرا معمولا در انبار جنس گذشته موجود می باشد ومدتی طول میکشد که نوسانات ارز روی این صنعت تاثیر گذارد که این مدت را بازه خرید آنی گویند.
معمولا خریداران در این مدت برای رفع نیازهای خود به سمت محصولاتی که امکان افزایش قیمت دارند هجوم آورده و بازار را از این اجناس خالی میکنند پس به همین خاطر قیمت درب و پنجره های upvc خیلی سریع با نوسان قیمت ارز مطابق میگردد.

مصالح آکوستیکی‌ در عایق‌ صوتی ساختمان، مصالحی هستند که به منظور مقابله با سر و صدای مزاحم در ساختمان به کار می‌روند. سر و صدای خارج از ساختمان‌ روز به روز در حال افزایش است‌.‌ مصالح ساختمانی جدید و رو‌ش‌های نوین ساخت و ساز می‌توانند به حل مشکل کمک نمایند‌. اندودهای صاف (لیسه‌ای) تا ۹۸٪ از اصواتی را که با آنها برخورد می‌کنند‌، منعکس می‌سازند . تیغه‌های جدا کننده پلاستیکی و گچی نازک‌، سبب انتقال سر و صدا از اطاقی به اطاق دیگر می‌شوند‌.

از آنجا که آپارتمان نشینی در حال گسترش است‌، کنترل جابه‌جا‌یی سر و صدا بین واحدهای زیست مجاور مسئله‌ای است که روز به روز بغرنج‌تر می‌شود‌. در انتخاب مصالح عایق کاری صوتی ساختمان به منظور کنترل سر و صدا، طراح ساختمان دو جنبه مختلف صوت یک جذب صوت و دیگری انتقال آن را باید در نظر بگیرد‌.(استفاده از پنجره دوجداره ) مصالحی که جاذب سر و صدا هستند ممکن است به آسانی صوت را از محلی به محل دیگر عبور دهند. ‌مصالحی که در برابر عبور صوت از میان دیوارها و سقف‌ها پایداری می‌کنند، می‌توانند مسائلی مانند انعکاس ‌یا طنین ‌صوت در فضای بسته را به وجود آورند‌.مصالح آکوستیکی‌

طبیعت صوت


صوت از ارتعاش به وجود می‌آید و در هوا یا هر محیطی که کم و بیش ارتجاعی باشد‌، انتشار می‌یابد. یک جسم لرزان، بخشی از انرژی خود را به شکل امواج صوتی به محیط پیرامون خود منتقل می‌کند. انرژی صوتی به صورت تغییر در فشار هوا به شکل مثبت یا منفی عمل می‌کند.
فرکانس صوت

دامنه تغییرات فرکانس‌های صوتی که به وسیله گوش انسان عا‌دی‌ قابل شنیدن است از ۱۶ تا ۲۰۰۰ هرتز است.‌ با افزایش سن به ۱۶۰۰۰ هرتز کاهش می‌یابد‌. فرکانس صدای رعد‌، کم و فرکانس آژیر پلیس‌، زیاد است.

برخی مصالح عایق کاری صوتی ساختمان در فرکانس‌های زیاد قابلیت جذب صوت مناسب دارند‌، ولی در فرکانس‌های کم‌، ضعیف هستند. آزار اصوات با زمان تناوب بلند معمولاً از اصوات با زمان تناوب کوتاه‌، بیشتر و حساسیت انسان به‌، صوت در فرکانس‌های میانه (در حدود ۱۰۰۰ هرتز‌) زیادتر است. مقدار جذب صوت توسط یک نوع مصالح یا سیستم ساختمانی بر حسب سابین ‌اندازه گیری می‌شود‌. هر سابین معادل است با جذب صوتی که توسط ۰/۱ متر مربع از سطوح کاملاً جاذب انجام می‌گیرد‌. جذب صوت به صورت درصد یا نسبت ارزیابی می‌شود. سطوح سخت توپر غیر متخلخل مانند شیشه دارای درجه جذب ۰/۰۵ سابین هستند. در حالی که مصالح آکوستیکی مناسب‌، که قاد‌ر به جذب در حدود ۹۰٪ از انرژی صوتی و بیشتر از آن هستند‌، درجه جذبشان ۰/۹ سابین است.

 

چگونگی انتقال صوت

صداهایی که به فضای زندگی و کار می‌رسند، به دو گروه تقسیم می‌شوند.


صداهای هوایی

این صداها در هوا ایجاد شده و از راه بازشوها یا توسط ارتعاش دیوارها و سقف‌ها به فضا وارد می‌شوند.


صداهای کوبه‌ای

صدای کوبه‌ای یا ضربه‌ای در اثر ضربه تولید می‌شوند‌. این صداها مستقیماً یا از راه لرز‌اندن مصالح سخت به اطاق‌ها راه می‌یابند.


مصالح آکوستیکی

مصالح آکوستیکی در عایق بندی صوتی ساختمان یا جاذب سر و صدا‌، قادرند امواج صوتی را که با سطح آنها برخورد می‌کنند‌، به میزانی کمتر از ۵۰٪ منعکس سازند. این مصالح همانند بالشی در روبه‌رویی با آثار ناخواسته از انعکاس سر و صدا عمل می‌کنند‌. مقدار صوتی که توسط مصالح جذب می‌شود‌، بستگی به اندازه، عمق و تعداد حفره‌های مصالح و فرکانس صوت دارد‌. ذرات هوایی که در اثر صوت به داخل حفره‌ها رفته و از آنها خارج می‌شوند‌، سبب ایجاد اصطکاک می‌شوند. بخشی از انرژی صوتی‌، مستهلک و به گرما تبدیل می‌شود. بخشی از آن از موانع عبور می‌کند یا در داخل فضا منعکس می‌شود‌.

مصالح آکوستیکی ممکن است به صورت پیش ساخته‌ یا در محل اجرا شوند‌. اندازه کاشی‌ها و صفحات ‌پیش ساخته از ۳۰۰×۳۰۰ تا ۱۲۰۰×۱۲۰۰ میلیمتر تغییر می‌کند. بسیاری از آنها از الیاف چوب، نی، فیبرهای معدنی یا شیشه‌ای ساخته شده‌اند که آنها را درهم و مخلوط و یکپارچه کرده و به صو‌رت تخته‌هایی با ضخامت‌های گوناگون در آورده‌اند. مصرف کاشی‌ها محدود به سقف می‌شود که آنها را یا مستقیماً زیر سقف اصلی نصب‌ یا در سقف کاذب متشکل از نبشی، سپری و میلگردهای آویز به کار می‌برند‌. مواد و مصالحی که در محل کار قابل مصرف و اجرا هستند‌، شامل اند‌ودهای گچی آکوستیکی و ترکیبی از قطعات جاذب صوت هستند.
انواع مصالح آکوستیکی در عایق‌ صوتی ساختمان
عایق‌های صوتی سربی

از نخستین شرایط یک عایق صوتی مناسب، زیاد بودن وزن ویژه، نرمی طبیعی، ظرفیت بالای کاهش سر و صدا و غیر قابل نفوذ بودن است‌. زیادی وزن از این نظر حائز اهمیت است که شدت ارتعاشات صوتی در نبرد با اینرسی یک مانع، کاهش می‌یابد‌. نرمی ورق سرب‌، سبب کاهش ارتعاشاتی
می‌شود که در سایر مصالح آکوستیکی عادی است‌. موانع سربی به ویژه روی پارتیشن‌هایی که در مجاورت سقف‌های کاذب آویخته قرار می‌گیرند‌، مؤثرند. برگه‌های سربی را می‌توان در بسیاری از تیغه‌های نازک مصرف کرد تا بدون افزایش حجم، صدا را کاهش دهند‌. این ماده را می‌توان به راحتی، با چسب الاستومری روی سایر مصالح نصب نمود تا بدون افزایش سختی‌ وزن آنها اضافه شود.
کاشی‌ها و صفحات ساخته شده از فیبرهای سلولزی

کاشی‌های سلولزی معمولاً از باگاس (تفاله نیشکر‌) ساخته می‌شوند. کاشی‌های الیاف نیشکر از قدیمی‌ترین و معمولاً ارزان‌ترین نوع آکوستیک کاشی هستند‌. فیبرها را زیر فشار قرار می‌دهند و به صورت تخته‌هایی درمی‌آورند. به نحوی که بین الیاف فضاهای تنگی به وجود آید. کاشی‌های فیبر نیشکر را معمولاً سوراخدار می‌سازند تا صدا بتواند به حفره‌های بین الیاف برسد‌. این موضوع باعث بهبود کیفیت جذب صوت می‌شود‌. تنوع در بافت و ظاهر تایل با ایجاد تنوع در نقش و نحوه استقرار سوراخ‌ها و سطح تایل به دست می‌آید.

کاشی‌های فیبر نیشکر در ا‌ثر جذب رطوبت‌، دچار تغییر ابعاد و کاهش مقاومت می‌شوند. گرچه پیشروی آتش در آنها کم است‌، ولی ضد آتش نیستند‌. مشخصات فنی کشورهای صنعتی‌، مصالح ساختمانی را به لحاظ پایداریشان در برابر آتش گروه بندی کرده‌اند‌.
کاشی‌های ساخته شده از فیبرهای معدنی

بخش اعظم ‌کاشی‌های فیبر معدنی از پشم معدنی ساخته می‌شوند. قسمت عمده پشم معدنی که در کشورهای صنعتی تولید می‌شود از سربار کوره آهنگدازی (پشم سرباره) است. این تایل‌ها ممکن است به صورت شکافدار یا سوراخدار ساخته شوند تا کیفیت جذب صوت آنها افزایش یابد.مصالح شکافدار انرژی صوتی را به وسیله ایجاد اصطکاک در حفره‌های ریز موجود بین فیبرهای مستقل از هم، مستهلک می‌سازند. با افزایش سوراخ‌ها می‌توان حداکثر کاهش انرژی صوتی را به دست آورد‌. مصالح شکافدار عموماً موقعی به کار می‌روند که ظاهر کار از بیشترین اهمیت برخوردار باشد‌. مصالح سوراخدار بیشتر در ساختمان‌های صنعتی، فرهنگی و مؤسسات علمی که حداکثر نفوذ و رنگ پذیری مورد نظر است‌، مصرف می‌شوند.
کاشی‌های فلزی سوراخدار

این کاشی‌ها متشکل از تاوه‌های فلزی سوراخدار‌ی هستند که با مصالح لایی آکوستیکی نظیر پشم معدنی پر شده‌اند‌. تاوه‌های نازک فلزی سوراخ‌دار‌، سبب کاهش ویژگی‌های جذب صوت مصالح آکوستیکی لایی نخواهند شد، بلکه به صورت دیافراگمی در انتقال صوت به آنها عمل می‌کنند و صوت در آنجا جذب می‌شود‌. تاوه ممکن است از آلومینیو‌م یا ورق فولادی ساخته شود و معمولاً آن را با لعاب پخته شده سفیدی می‌پوشانند‌. گرچه این کاشی‌ها گران قیمت هستند‌، ولی چون دوامشان زیاد و هزینه نگهداری و تعمیر آنها کم است، مصرفشان رو‌ی هم رفته اقتصادی و با صرفه است‌. سطح آنها را می‌توان با کهنه نمدار تمیز کرد و به رنگ آمیزی مجدد و تعویض قطعات نیازی ندارند‌. به علاوه لعاب سخت پوشش آنها باعث تأمین ویژگی‌های بازتاب سطوح می‌شود.
اندودهای آکوستیکی

اندودهای آکوستیکی دو نوع هستند.

اندودهای گچی با دانه‌های سبک مانند پرلیت و ورمیکولیت منبسط

اندودهای مشتمل بر فیبرهای معدنی به همراه چسب

اندودهای گچ و پرلیت را از اختلاط گرد گچ، پرلیت و آب درست می‌کنند. ‌یا گچ و پرلیت آماده بسته بندی شده را با آب مخلوط کرده روی سطوح صاف زیرسازی از جنس بتن، سیمان، گچ یا فولاد‌ می‌کشند. اندودهای ماله‌ای در دو قشر آستر به ضخامت حدود ۱۰ میلیمتر و رویه به کلفتی حدود ۳ میلیمتر اجرا می‌شوند‌. و اندودهای ماشینی در دو، سه یا چهار قشر نازک پاشیده می‌شوند، به قسمی که مجموع ضخامت به حدود ۱۲ میلیمتر برسد.

اندودهای فیبری از پنبه کوهی ‌یا پشم معدنی و یک چسب معدنی ساخته می‌شوند‌. در کشورهای صنعتی این اندودها به صورت آماده و بسته بندی عرضه می‌شود‌. نخست سطح مورد نظر را با قشر ضخیمی از چسب، آغشته می‌کنند و سپس فیبر را روی آن می‌پاشند‌. اندودهای به ضخامت بیش از ۱۲ میلیمتر، دست کم در دو قشر باید انجام شوند و قشر رویه را می‌توان با سیلر و به صورت رنگی نیز اجرا کرد.

اخیراً در بسیاری از کشورها محدودیت‌هایی برای مصرف پنبه کوهی به ویژه در اندودکاری به وجود آمده است‌. ضریب کاهش سر و صدا در اندودهای آکوستیکی متفاوت بوده و بستگی به ضخامت اندود و زیرسازی آن دارد‌. این ضریب برای اندود‌ی رنگ نشده به ضخامت ۱۸ میلیمتر بر روی زیرسازی سخت‌، از ۰/۶ تا ۰/۷ و بر روی زیرسازی فلزی ۰/۸ تا ۰/۹ برای ضخامت ۳۶ میلیمتر بر روی زیرسازی سخت، حدود ۰/۹ است. در حالی که ضریب اندود اخیر هنگامی که رنگ آمیزی شود‌، به ۰/۸۵ کاهش می‌یابد.ویژگی‌ها و حداقل حدود قابل قبول در عایق‌ صوتی ساختمان

مصالح آکوستیکی در عایق ‌صوتی ساختمان باید به لحاظ شکل ظاهری یکنواخت، بدون عیب و عاری از مواد سست و کم دوام و مضر باشند. تا در اثر عوامل جوی و هوازدگی خراب نشوند یا مورد حمله میکروارگانیسم‌ها و حشرات قرار نگیرند و به استحکام و کیفیت آنها لطمه وارد نشود. تاب فشاری، برشی و کششی، وزن ویژه، جذب آب، تخلخل، پایداری در برابر هوازدگی، بخار آب و حمله موجودات زنده، ویژگی‌های آکوستیکی، قا‌بلیت حمل مصالح آکوستیکی که در معرض عوامل گوناگون قرار می‌گیرند‌، باید با استانداردهای مربوطه تطابق نماید‌.مصالح و سیستم‌های آکوستیکی مناسب و متداول در ساختمان

مصالح نصب در عایق‌ صوتی ساختمان ترجیحاً باید غیر فلزی و حتی المقدور ارتجاعی انتخاب شوند تا باعث انتقال انرژی صوتی نشوند. در موارد اجباری ،مصالح نصب فلزی باید حتماً زنگ نزن باشند یا با مواد محافظ ضد زنگ پوشانده شوند‌. چسب‌ها باید در هر مورد‌، مناسب با مصالح آکوستیکی و سطح کا‌ر، انتخاب و در نقاط مرطوب از چسب ضد رطوبت استفاده شود. بهتر است مصالح نصب در شالوده‌ها با قشری از مواد قیر پوشانده شوند.
حفاظ شاخ گوزنی با ساختاری متفاوت نسبت به حفاظ های قدیمی با شکل و جنس بسیار عالی که از قطعات فلزی که در اشکال مختلف خمکاری شده است.سر این حفاظ های شاخ گوزنی بسار تیز می باشند که توسط افرادی کار آزموده در کنار هم به صورت زنجیری جوش داده خواهند شد. که به صورت متراکم در طول و عرض و همچنین در رنگ های گوناگون توسط درخواست کنندگان محترم ساخته می شود .حفاظ شاخ گوزنی با وجود ظاهری زیبا که به سر در ساختمان ها می دهد جنبه ی امنیت را دارد به دلیل تراکم و تیز بودن لبه های حفاظ و همین ساختار باعث شده تا عبور از روی این حفاظ غیر ممکن باشد
نام کالا ارتفاع (سانتیمر) تراکم شاخه قیمت متر طول وزن هر دو متر
حفاظ شاخ گوزنی (بوته خار) 50 8 72000 15
حفاظ شاخ گوزنی (بوته خار) 50 10 79000 17
حفاظ شاخ گوزنی (بوته خار) 50 12 88000 16
حفاظ شاخ گوزنی (بوته خار) 50 14 94000 21
حفاظ شاخ گوزنی (بوته خار) 60 8 79000 17
حفاظ شاخ گوزنی (بوته خار) 60 10 86000 19
حفاظ شاخ گوزنی (بوته خار) 60 12 94000 21
حفاظ شاخ گوزنی (بوته خار) 60 14 120000 23
حفاظ شاخ گوزنی (بوته خار) 70 8 92000 19
حفاظ شاخ گوزنی (بوته خار) 70 10 97000 21
حفاظ شاخ گوزنی (بوته خار) 70 12 120000 23
حفاظ شاخ گوزنی (بوته خار) 70 14 125000 25
حفاظ شاخ گوزنی (بوته خار) 80 8 97000 21
حفاظ شاخ گوزنی (بوته خار) 80 10 120000 23
حفاظ شاخ گوزنی (بوته خار) 80 12 125000 25
حفاظ شاخ گوزنی (بوته خار) 80 14 1300007/6/1398
مجید  


تبلیغات

بخش اصلی سایت
پروفایل مدیر سایت
تبليغات متنی
رپورتاژ آگهی

چگونه لوازم خانگی خود را تعمیر کنید؟

مراکز درمان بواسیر

پنل اس ام اس مخابرات چیست

آیا هر شرکتی به وب سایت نیاز دارد ؟

لاستیک خودروها در بازار ایران

9 روش تضمینی افزایش بازدید سایت

نکات طلایی هنگام خرید کولرگازی

مرجع معرفی بهترین شرکت های خدماتی

تهیه کپسول آتش نشانی

معرفی تلویزیون توشیبا و هایسنس

معرفی فروشگاه اینترنتی کولرگازی بوش

چطور یک شرکت مطمئن ثبت کنیم؟

تور کیش و مراکز خرید کیش

خرید کولرگازی از شهر بانه

فروشگاه انلاین ماشین ظرفشویی دی واش

هزینه عمل لابیاپلاستی چقدر است ؟

پیش بینی قیمت میلگرد

هزینه عمل ترمیمی بینی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

فروشگاه اتصالات گالوانیزه توپی برزیل نوارتفلون شیرگازی شیرالات سیتکو امینکو

آموزش آیکیدو

تور ترکیه با دلتابان

همه آنچه قبل از ارتودنسی باید بدانید

نقد و بررسی محفظه درون کیف لپ تاپ

فروشگاه و سایت ساز برتر

آشنایی با دستگاه ورزشی تردمیل

مستر بلیط

فال روزانه و فال حافظ با یک کلیک

بهترین سایت دانلود فیلم و سریال

راه حل امروزی تر برای "تبلیغات،صادرات و خرید و فروش عمده کفش"

ثبت شرکت و ثبت برند با موسسه حقوقی مشهور

نورسنج در صنایع روشنایی


خرید رپورتاژ

آمار


لينك به ما

بهاربيست خدمات وبلاگ نویسان جوان

 


و یا به صورت متنلینکستان
تبلیغات