خصوصیات عدد دو طالع بینی نوین

خصوصیات عدد 2

اکثر دوها احساساتی بوده و گاهی هم نسبت به دیگران احساس مسئولیت دارند ، عیب دیگران را می بینند و گاهی هم از خودشان انتقاد می کنند ، دوها در ابراز احساسات و دوستی و عشق نیز عجول هستند اما خیلی زود آرام و سرد می شوند.

دوها اکثرا انسانهای موفقی هستند و راز این موفقیت همکاری و تعادل است ، خوش بین و مقاوم هستند و از اکثر توانایی های خود آگاه هستند.

اما کمی در کارها دمدمی مزاج هستند ، یعنی ممکن از کاری را که با همکاری دیگران شروع کردند ، ناگهان رها کنند و یا نسبت به چیزی که با انگیزه ی زیادی شروع کردند ، ناگهان سرد شوند.

دوها هراز گاهی حس محدود بودن بیش از حد می کنند ، آنها به ظاهر متعادل و مسلط بر خویش هستند اما درواقع می دانند که تضاد ذهنی و فکری زیادی دارند و این یک عامل مهم در فشار روحی و روانی آنهاست.

دوها از دیگران ایراد می گیرند اما این کار از حس مسئولیت آنهاست.

طالع بینی نوین - خصوصیات عدد دو
طالع بینی نوین – خصوصیات عدد دو

دوها اگر کاری را با همکاری دیگران شروع کنند حتما موفق خواهند بود چون ضمن همکاری با دیگران می توانند توانایی و خلاقیت بیشتری از خود نشان دهند و انرژی و استعداد درونی خود را آزاد کنند.

این افراد می توانند جملات خود را با کلمه ( ما می توانیم ) شروع کنند تا موفقیت های بسیاری را در زندگی و کار به دست آورند.

اگر مثبت اندیشی را چاشنی زندگی کنند ، علاوه بر رسیدن به آرامش و اعتماد به نفس کامل ، راه را برای رسیدن به موفقیت واقعی هموار می کنند.

دوها وقتی در فشار عاطفی قرار بگیرند سعی می کنند مقاوت کنند و این عمل موجب تنش جسمی و روانی منفی در آنها می شود که علیرقم بنیه قوی ذاتی که دارند ، روح آنها در خطر آسیب دیدگی قرار میگیرد.

دوها اکثرا در زندگی نقش آفرین هستند ، از نظر شغلی می توانند از عهده مدیریت ، ریاست ، رهبر و فرمانده بودن به خوبی برآیند.

دوها گاهی در احساتی بودن زیاده روی می کنند و نسبت به دیگران بیش از حد احساس مسئولیت دارند ، گاهی در تصمیم گیری دچار وسواس می شوند و این ترس در آنها وجود دارد که ممکن است شکست بخورند.

تقریبا همه دوها دسترسی کاملی به ناخودآگاه ذهن خود دارند ، به همین دلیل است که آنها می توانند در زمانی که افکار منفی و مخرب به سراغشان می آید ، به راحتی با تلقینات مثبت و تجسم ذهنی مثبت اندیش گونه ، ذهن خود را به نوعی هیپنوتیزم کنند و در امور خانوادگی ، اجتماعی و شغلی به موفقیت بزرگی دست یابند.

بازگشت به بخش طالع بینی نوین